Сам собі лікар

Здоров'я - найбільший дар природи. Людина отримала від неї надзвичайно досконалий організм прекрасної форми, з універсальною стійкістю до труднощів життя - спеки і холоду, отрут і ран, страхів і нервових потрясінь, голоду й захворювань.
Вода, рослини, повітря, їжа, сонце, слово... Древні говорили: "Все може бути ліками, і все може бути отрутою - залежить від дозування". Цей розділ стане у прігоді всім, хто не байдужий до власного здоров'я.

Подкатегории

За здоровий спосіб життя

Як правильно харчуватися, щоб добре себе почувати, а також не захворіти. Як лікуватися мінеральними водами, продуктами бджільництва. Як без допомоги лікаря зарадити собі в скрутній ситуації.

Просмотр материалов ...

Дихаємо правильно

Здоровим хоче бути кожен із нас, але підтримувати протягом життя певний рівень доброго самопочуття важко. Почнемо з дихання, адже саме з повітрям у наш організм потрапляє живодайна сила Всесвіту.
У цій рубриці ми розкажемо вам про різні системи дихання, а ви оберіть ту, яка підходить саме вам.

Просмотр материалов ...

Продукти бджільництва

Школа використання меду та інших продуктів продуктів бджільництва неабияка, насамперед це лікування: серцево-судинних, легеневих, шлунково-кишкових захворювань тощо.

Просмотр материалов ...

Цукровий діабет

У рубриці ведеться мова не просто про хворобу, а про масштабну медико-генетичну проблему, на розв'язання якої в найближчі роки можна, напевно, не сподіватися.

Просмотр материалов ...

В нашій країні нараховується в середньому 1 мільйон хворих на цукровий діабет. Це офіційні дані, якігрунтуються на фактах звертання людей до медичних закладів із явними ознаками недуги. Але річ у тім, що діабет роками може мати прихований (латентний) перебіг. Зрозуміло, що коли ми починаємо активно виявляти хворих, то отримуємо показники в 2-3 рази вищі.

Дуже популярний мед, особливо в поєднанні з рослинами, проти інфікованих ран, опіків, а також під час шкірних та гінекологічних захворювань, хвороб очей, але особливо він корисний дітям, що перенесли важкі хронічні захворювання.

Мед - відомий відмоложувальний засіб. Недарма бджолярі відрізняються завидним здоров'ям та довголіттям. Меди мають своєрідну "спеціалізацію".

Відомо, що недостатність рівня вуглекислого газу в крові несприятливо впливає на наш організм. На думку К. П. Бутейка, дефіцит вуглекіслоти є наслідком гіпервентиляції легенів. І якщо глигобоке дихання ведв до виникнення порушень в організмі й хвороб, то протиставити йому можна лише диханняповерхневе. Саме це дихання лежить в основі гімнастики Бутейка.

Незважаючи на широку пропаганду здорового способу життя, кількість таких захворювань, як атеросклероз, інфаркт міокарда, інсульт, рак, у найкращому разі залишається на рівні десятилітньої давності. А подекуди навіть зростає. Про що це свідчить? Імовірно, не всі рекомендовані правила "спрацьовують", та й не всі люди прагнуть дотримуватись цих правил.

Реабцентр

  • Мы являемся командой специалистов, которая работает с теми, у кого есть проблемы со здоровьем, во взаимоотношениях в семье и вне её, на работе или с законом из-за употребления наркотиков, алкоголя и игромании. Мы не обещаем чудесного исцеления за один – два сеанса.

    Подробнее ...

Подписка

Введите ваш email для получения новостей сайта.